MĚSÍČNÍK O UMĚNÍ, ARCHITEKTUŘE, DESIGNU A STAROŽITNOSTECH

přihlášení

Přehled partnerských galerií zde

Kalendář výstav zde

Partneři

FOK

FOK

Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK je přední české hudební těleso, které pořádá koncerty v Obecním domě a v Kostele sv. Šimona a Judy.

Národní divadlo

Národní divadlo

První divadelní scéna České republiky. Soubory Opery, Činohry, Baletu a Laterny magiky hrají na 4 scénách: v historické budově Národního divadla, Státní opeře, Stavovském divadle a na Nové scéně.

ART+

ART+

Databáze aukčních výsledků a zpravodajský portál o trhu s uměním. Redakční obsah je připravovan ve spolupráci s redaktory Art+Antiques. Předplatitelé Art+Antiques mají možnost získat 20% slevu na roční členství ART+. Více na www.artplus.cz

Městská divadla Pražská

Městská divadla Pražská

MDP působí ve dvou divadlech v centru Prahy – Divadlo ABC a Divadlo Rokoko.

Asociace starožitníků

Asociace starožitníků

Profesní sdružení obchodníků s uměním a starožitnostmi. Dvakrát ročně asociace pořádá na pražské Novoměstské radnici prodejní veletrh starožitností.

The Met in HD

The Met in HD

Přímé přenosy z newyorské Metropolitní opery do Vašeho oblíbeného kina. Největší operní hvězdy do nejmenších detailů.

Divadlo v Dlouhé

Divadlo v Dlouhé

Divadlo v Dlouhé pro Vás hraje již 18. sezonu ve velkém sále i v komorním foyer, pro dospělé, pro děti i pro celé rodiny. V širokém repertoáru najdete dramatické příběhy (Slečna Jairová, Eyolfek, Polední úděl), komedie nejrůznějšího typu (Tři mušketýři, Hráči, Láska a peníze, Naši furianti, Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách, Oněgin byl Rusák, Lhář, Soudné sestry), rodinná představení (O líné babičce, Myška z bříška, Jak jsem se ztratil) i kabarety (Kabaret Kainar – Kainar).

Národní galerie v Praze

Národní galerie v Praze

Národní galerie v Praze, jejíž tradice sahá až do roku 1796, patří mezi světově nejstarší veřejné umělecké sbírky. Šest architektonicky cenných budov prezentuje výjimečná díla světových mistrů i tvorbu klíčových osobností českého výtvarného umění.

FOTOEXPO 2016

FOTOEXPO 2016

I tento rok je nedílnou součástí doprovodného programu velká fotografická soutěž FOTOTALENT 2016. Nejpozději do 31. 8. 2016 můžete fotit a posílat své jedinečné fotografie na tři originální témata. Ceny do soutěže věnují: Canon, Phototools, ZONER software a Zoner Press, Foto Riegl. Navíc hlavní partner soutěže, veletrh AMPER, poskytne finanční odměnu ve výši 15.000 Kč, 10.000 Kč a 5.000 Kč třem vybraným snímkům napříč všemi kategoriemi.

Ateliér ŠUM

Ateliér ŠUM

Ateliér ŠUM - Praha 1 - výtvarný ateliér pro děti, mládež, dospělé, seniory, pro začátečníky i pokročilé. Rodinná atmosféra, náhrady zameškaných lekcí, individuální kombinace kurzů, akreditace MŠMT. Dáme vašemu tvoření směr. Kresba, malba, keramika, šperky, Tiffany vitráž, design, architektura a knižní vazba.

artalk.cz

artalk.cz

Zpravodajský portál o aktuálním dění ve světě umění. Součástí stránek je i denně aktualizovaný monitoring výtvarných témat v tištěných médiích.

Revolver Revue

Revolver Revue

Kulturní čtvrtletník Revolver Revue vychází již od roku 1985. V každém čísle čtenáří mimo jiné najdou i články zabývající se výtvarnými tématy.

ArtMap

ArtMap

Internetové knihkupectví ArtMap je zaměřené na publikace z oblasti výtvarného umění, fotografie, designu, filmu a architektury. V naší nabídce naleznete i tituly, které vznikají v malých nákladech nebo jsou jinak výjimečné. Náš e-shop naleznete na adrese bookstore.artmap.cz. SLEVA PRO PŘEDPLATITELE ART+ANTIQUES JE 10 %.

Malování a kreslení

Malování a kreslení

Umělecký ateliér provozuje výuku výtvarného umění v celé jeho šíři. Jedná se o neziskovou organizaci, jejímž cílem je poskytování výuky dětem, mládeži, dospělým a seniorům.

Umělecký ateliér Malba a kresba

Umělecký ateliér Malba a kresba

Kurzy malování a kreslení pro začátečníky i pokročilé. Umělecký atelier nabízí profesionálně vedené umělecké kurzy pro dospělé, děti i seniory. S námi se naučí malovat každý.

Café Sladkovský

Café Sladkovský

Vršovická kavárna Sladkovský je vynikajícím hostitelem večírků k předání Ceny Osobnost roku. Děkujeme!