MĚSÍČNÍK O UMĚNÍ, ARCHITEKTUŘE, DESIGNU A STAROŽITNOSTECH

přihlášení

   

Předplatitelům časopisu art+antiques nabízíme až 50% slevu na vstupném do partnerských muzeí, galerií, výstavních síní a divadel. Stačí se u pokladen prokázat předplatitelskou ARTcard, kterou vydáváme na dobu trvání předplatného*.

Nově s programem SPHERE, který nabízí další výhody a slevy na více než 10.000 místech (více na www.sphere.cz).

Část EAN kódu ARTcard současně slouží jako login do archivu časopisu art+antiques. Heslo zasíláme společně s ARTcard na adresu plátce předplatného.

*platí pro standardní roční předplatné (neplatí pro studentské roční předplatné). ARTcard je automaticky vystavována na jméno předplatitele. 

V případě ztráty a vystavení nové karty je možné kartu znovu vystavit  za poplatek 200 Kč (náklady na výrobu karty) + poštovné.

Předplatitelská ARTcard

 • ART+

  ART+

  Databáze aukčních výsledků a zpravodajský portál o trhu s uměním ART+ nabízí možnost získat 20% slevu na roční členství. Redakční obsah je připravován ve spolupráci s redaktory časopisu Art+Antiques.

  Více na: www.artplus.cz/cs/cenik/

 • Ateliér ŠUM

  Ateliér ŠUM

  Ateliér ŠUM - Praha 1 - výtvarný ateliér pro děti, mládež, dospělé, seniory, pro začátečníky i pokročilé. Rodinná atmosféra, náhrady zameškaných lekcí, individuální kombinace kurzů, akreditace MŠMT. Dáme vašemu tvoření směr. Nově s ARTcard máte možnost uplatnit 10% slevu na celoroční kurz dle vlastního výběru. Kresba, malba, keramika, šperky, Tiffany vitráž, design, architektura a knižní vazba.

  www.kurzyzuzy.cz

 • Lobkowiczký palác

  Lobkowiczký palác

  Rodinné muzeum lobkowiczkých sbírek představuje jak světoznámé obrazy Bruegela, Canaletta, Velázqueze a dalších, tak i sbírku keramiky za posledních pět století a unikátní sbírku zbraní a brnění. Mezi nejzajímavější díla sbírek patří ručně komentované rukopisy od největších skladatelů 17. – 19. století včetně Beethovena, Haydna a Mozarta. Pro návštěvníky Lobkowiczkého paláce byla nově instalována interaktivní obrazovka, která zájemcům umožňuje nahlédnout do několika zásadních hudebnin z Lobkowiczké hudební sbírky. S ARTcard získáte na pokladně 40% slevu na vstupném.

  www.lobkowicz.com

 • Zámek Nelahozeves

  Zámek Nelahozeves

  Renesanční zámek Nelahozeves pochází z 16. století a leží nad řekou Vltavou pouhých 35 km od Prahy. Snoubí se v něm historie české šlechtické rodiny, krása okolní přírody a kulturní dědictví jedné z nejvýznamnějších uměleckých sbírek střední Evropy. Vraťte se s námi zpět v čase a poznejte, jak vypadal život urozené rodiny v 19. století. Nahlédněte do pokojů nádherného zámku Nelahozeves. V dobově zařízených salóncích spatříte mimo jiné umělecká díla Bruegela, Rubense, Veroneseho a dalších. S ARTcard získáte na pokladně 20% slevu na vstupném.

  www.lobkowicz.com/cs/sbirky/zamek-nelahozeves

 • Dům umění města Brna

  Dům umění města Brna

  Dům umění města Brna je součástí brněnské kultury již více než sto let, orientuje se na současné umění. V prodlouženém termínu až do 20. května je v Domě umění k vidění samostatná vizuálního umělce Tomáše Svobody JAKO Z FILMU: ADAPTACE, v Galerii Jaroslava Krále potom výstava věnovaná architektu Alferdu Neumannovi (11. 5. - 10. 6.) a následně výstava česko-švýcarské fotografky Iren Stehli Druhý život (20. 6. - 29. 7.). V Domě pánů z Kunštátu můžete navštívit výstavu Rozhněvaná planeta 2: Operace pokračuje, v Galerii G99 navazují výstavy rezidenčních umělců Brno Artists in Residence ve spolupráci s festivalem Meeting Brno - Daniel Hüttler (25. 4. - 10. 6.). Nově s ARTcard můžete využít tzv. vstupné se slevou, tzn. 50 % slevu, která se vztahuje na běžné vstupné (kromě středečního jednotného vstupného) a na doprovodné programy a pořady.

  Více na: www.dum-umeni.cz a www.brnoartopen.cz

 • Galerie hlavního města Prahy

  Galerie hlavního města Prahy

  Předplatitelé mají nárok na snížené vstupné do všech objektů. Až do konce prosince byla prodlužena výstava stále aktivního člena skupiny Tvrdohlaví, malíře a sochaře Jaroslava Róny. Představuje zde tvorbu z posledních dvaceti let (1997- 2017).  

  www.ghmp.cz

 • Centrum současného umění DOX

  Centrum současného umění DOX

  S ARTcard získáte 40% slevu na vstup do Centra současného umění DOX. Zveme například na výstavu Před očima, která představuje fotografie ze současného Iráku. Až do začátku ledna se můžete podívat, jak se dnes žije ve válkou zkoušené zemi. 

  www.dox.cz

 • Museum Kampa-Nadace Jana a Medy Mládkových

  Museum Kampa-Nadace Jana a Medy Mládkových

  S ARTcard získáte 50% slevu na vstupném na výstavy v Muzeu Kampa, kde můžete až do 11. 2. 2018 navštívit výstavu Muž s hořící hřívou. Emil Filla a surrealismus 1931–1939, kde najdete surrealistická díla Emila Filly, Františka Janouška, Rudolfa Krajce, Vincence Makovského, Františka Muziky, Jindřicha Štyrského, Karla Teigeho nebo Toyen a dalších.

   www.museumkampa.cz

 •  

  Moravská galerie v Brně

  Moravská galerie poskytuje předplatitelům slevu na krátkodobé výstavy. Aktuálně se tak až do konce ledna návštěvníkovi s ArtCard nabízí přehlídka Vesmír je černý / O kosmos hino kalo, kterou v roli kurátorky připravila umělkyně Ladislava Gažiová. Umělecký projekt Gažiové konstruuje chronologický příběh romského umění na základě sbírkového fondu Muzea romské kultury. Osvobozuje tento vizuální materiál z bezčasí, do kterého jej zvykově vřazují stereotypně nadužívané kategorie insitní umění nebo Art Brut.

  www.moravska-galerie.cz

 • Muzeum umění Olomouc

  Muzeum umění Olomouc

  Předplatitelé mají slevu do všech objektů muzea a na všechny výstavy. Do 11. 3. 2018 můžete navštívit například monografickou poctu nedávno zesnulému slovenskému umělci Jozefu Jankovičovi (1937 - 2017), pod názvem Plynutí času.

  www.olmuart.cz

 • Galerie výtvarného umění v Ostravě

  Galerie výtvarného umění v Ostravě

  Předplatitelé mají nárok na slevu ze vstupného na výstavy. Až do 7.1. 2018 si můžete prohlédnout výstavu Vlastislav Hofman - Pocta invenci, jež představuje dílo architekta, scénografa, malíře, designéra a grafika Vlastislava Hofmana (1884 - 1964), jenž stál po dlouhá léta ve stínu svých známějších kolegů ze skupiny Tvrdošíjní.

  www.gvuo.cz

   

 • Oblastní galerie Liberec

  Oblastní galerie Liberec

  Pro předplatitele art+antiques platí snížené vstupné na výstavy i do stálé expozice. Aktuálně je možné v liberecké galerii navštívit například výstavu Metznerbund, jež představuje dějiny tohoto uměleckého spolku v Čechách 1920-1945. Metznerbund vznikl jako svaz zdejších německých výtvarných umělců, aby prosazoval jejich umělecké, společenské a sociálně-ekonomické zájmy.

  www.ogl.cz

 • Divadlo v Dlouhé

  Divadlo v Dlouhé

  Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení ARTcard v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

  www.divadlovdlouhe.cz

 • Městská divadla pražská

  Městská divadla pražská

  Nejnavštěvovanější činoherní divadlo v centru Prahy. Skvělé herecké výkony a široký repertoár zahrnující komorní dramata (Kdo se bojí Virginie Woolfové), klasické inscenace (Král Lear), literární adaptace (Želary) i výborné komedie (Listopad, Bedřich Smetana: The Greatest Hits). Pro držitele ARTcard nabízíme 10% slevu při nákupu vstupenek na pokladně divadla. Slevy se nesčítají.

  www.mestskadivadlaprazska.cz

 • Papelote diáře

  Papelote diáře

  Ve spolupráci papelote a portálu kulturissimo.cz vznikla již čtvrtá edice diáře zaměřeného na kulturu. Týdenní diář na rok 2017 přináší vedle tipů na kulturní akce, jež plní přiložený kulturní přehled a kulturní tahák s doporučeními redakce kulturissima, také dostatek prostoru na plány, seznamy a zážitky každého uživatele. Držitelé ARTcard mohou v papelote obchodě získat kulturní diář s 20% slevou.

  www.papelote.cz

 • Kniha Zlín

  Kniha Zlín

  Pro předplatitele, kteří milují literaturu, ať o umění či jiných literárních žánrů mohou díky ARTcard využít 20 % slevu na veškéré knihy  u nakladatelství světových autorů Kniha Zlín.

  www.knihazlin.cz

 • Jasansky Polak

  Jasansky Polak

  Za katalog zaplaťte polovinu

  Využijte speciální nabídku Moravské galerie v Brně a časopisu Art+Antiques a získejte katalog k výstavě Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka s 50% slevou. Za katalog zaplatíte místo původních 440 Kč pouze 220 Kč. Sleva platí po předložení průkazky předplatitele na pokladnách ve třech budovách MG v centru Brna (Pražákův palác, Husova 18 / Místodržitelský palác, Moravské nám. 1a / Uměleckoprůmyslové muzeum, Husova 14).

 • ArtMap

  ArtMap

  Internetové knihkupectví ArtMap je zaměřené na publikace z oblasti výtvarného umění, fotografie, designu, filmu a architektury. V naší nabídce naleznete i tituly, které vznikají v malých nákladech nebo jsou jinak výjimečné. Náš e-shop naleznete na adrese bookstore.artmap.cz. S ARTcard získáte 10% slevu.

  Více na www.artmap.cz

 • iUmeni.cz

  iUmeni.cz

  Portál iUmeni.cz propaguje současné umění. Na jednom místě jsou koncentrovány aktuální informace a nabídky umělců, galerií, aukčních síní, uměleckých škol, institucí, nakladatelů formou záznamů v katalogu, článků, recenzí, upoutávek a pozvánek na vernisáže nebo výstavy v kalendáři akcí atd. On-line prodejna publikací o umění a katalogů z výstav českých i zahraničních nakladatelů a galerií  nabízí přes 1000 vyjímečných titulů z oblasti umění, fotografie, architektury či designu. Pro předplatitele Art+Antiques poskytujeme slevu 10% z prodejních cen.

 • Výtvarný ateliér Malování a kreslení

  Výtvarný ateliér Malování a kreslení

  Výtvarný ateliér Malování kreslení nabízí předplatitelům časopisu SLEVU 10 % na první semestrální kurz a vstup na veškeré výstavy pořádané ateliérem ZDARMA!

  www.malovanikresleni.cz