MĚSÍČNÍK O UMĚNÍ, ARCHITEKTUŘE, DESIGNU A STAROŽITNOSTECH

přihlášení

   

Předplatitelům časopisu Art+Antiques nabízíme až 50% slevu na vstupném do partnerských muzeí, galerií, výstavních síní a divadel. Stačí se u pokladen prokázat předplatitelskou ARTcard, kterou vydáváme na dobu trvání předplatného*.

Nově s programem SPHERE, který nabízí další výhody a slevy na více než 10.000 místech (více na www.sphere.cz).

Část EAN kódu ARTcard současně slouží jako login do archivu časopisu Art+Antiques. Heslo zasíláme společně s ARTcard na adresu plátce předplatného.

*platí pro standardní roční, příp. dvouleté předplatné (neplatí pro studentské roční ani půlroční předplatné). ARTcard je automaticky vystavována na jméno předplatitele, tj. plátce předplatného. V případě zájmu o vystavení na jiné jméno jej uveďte v objednávkovém formuláři do pole "ARTcard".

V případě ztráty a vystavení nové karty je možné kartu znovu vystavit  za poplatek 200 Kč (náklady na výrobu karty) + poštovné.

Předplatitelská ARTcard

 • ART+

  ART+

  Databáze aukčních výsledků a zpravodajský portál o trhu s uměním ART+ nabízí možnost získat 20% slevu na roční členství. Redakční obsah je připravován ve spolupráci s redaktory časopisu Art+Antiques.

  Více na: www.artplus.cz/cs/cenik/

 • Ateliér ŠUM

  Ateliér ŠUM

  Ateliér ŠUM - Praha 1 - výtvarný ateliér pro děti, mládež, dospělé, seniory, pro začátečníky i pokročilé. Rodinná atmosféra, náhrady zameškaných lekcí, individuální kombinace kurzů, akreditace MŠMT. Dáme vašemu tvoření směr. Nově s ARTcard máte možnost uplatnit 10% slevu na celoroční kurz dle vlastního výběru. Kresba, malba, keramika, šperky, Tiffany vitráž, design, architektura a knižní vazba.

  www.kurzyzuzy.cz

 • Lobkowiczký palác

  Lobkowiczký palác

  Rodinné muzeum lobkowiczkých sbírek představuje jak světoznámé obrazy Bruegela, Canaletta, Velázqueze a dalších, tak i sbírku keramiky za posledních pět století a unikátní sbírku zbraní a brnění. Mezi nejzajímavější díla sbírek patří ručně komentované rukopisy od největších skladatelů 17. – 19. století včetně Beethovena, Haydna a Mozarta. Pro návštěvníky Lobkowiczkého paláce byla nově instalována interaktivní obrazovka, která zájemcům umožňuje nahlédnout do několika zásadních hudebnin z Lobkowiczké hudební sbírky. S ARTcard získáte na pokladně 40% slevu na vstupném.

  www.lobkowicz.com

 • Zámek Nelahozeves

  Zámek Nelahozeves

  Renesanční zámek Nelahozeves pochází z 16. století a leží nad řekou Vltavou pouhých 35 km od Prahy. Snoubí se v něm historie české šlechtické rodiny, krása okolní přírody a kulturní dědictví jedné z nejvýznamnějších uměleckých sbírek střední Evropy. Vraťte se s námi zpět v čase a poznejte, jak vypadal život urozené rodiny v 19. století. Nahlédněte do pokojů nádherného zámku Nelahozeves. V dobově zařízených salóncích spatříte mimo jiné umělecká díla Bruegela, Rubense, Veroneseho a dalších. S ARTcard získáte na pokladně 20% slevu na vstupném.

  www.lobkowicz.com/cs/sbirky/zamek-nelahozeves

 • Galerie hlavního města Prahy

  Galerie hlavního města Prahy

  Předplatitelé mají nárok na snížené vstupné do všech objektů. V Domě U Kamenného zvonu tak například můžete navštívit  výstavu děl ruského umělce Eduarda Štejnberga. V Domě fotografie je k vidění přehlídku díla Karla Kuklíka. 

  www.ghmp.cz

 • Centrum současného umění DOX

  Centrum současného umění DOX

  S ARTcard získáte 40% slevu na vstup do Centra současného umění DOX. Zveme například na výstavu Materiál 307, která představuje práce studentů a absolventů ateliéru malby na pražské UMPRUM. 

  www.dox.cz

 • Museum Kampa-Nadace Jana a Medy Mládkových

  Museum Kampa-Nadace Jana a Medy Mládkových

  S ARTcard získáte 50% slevu na vstupném na výstavy v Muzeu Kampa, kde můžete aktuálně navštívit výstavu Příliš mnoho zubů - české a slovenské umění 60. let ze sbírek Galerie Zlatá husa a Musea Kampa.

   

   www.museumkampa.cz

 • Moravská galerie v Brně

  Moravská galerie v Brně

  Moravská galerie poskytuje předplatitelům slevu na krátkodobé výstavy. Aktuálně se tak až do půlky dubna návštěvníkovi s ArtCard nabízí přehlídka tvroby známého designérského dua Olgoj Chorchoj OCH! nebo výstava Aristokracie vkusu, která představí sběratelství moravské větve starohraběcího a knížecího rodu Salm-Reifferscheidtů v období od roku 1763, kdy získávají panství Rájec na Moravě.

  www.moravska-galerie.cz

 • Muzeum umění Olomouc

  Muzeum umění Olomouc

  Předplatitelé mají slevu do všech objektů muzea a na všechny výstavy. Do poloviny června můžete navštívit výstavu  Okamžité chrámy, která se zaměřuje na reflexi archetypů a rituálů v českém akčním a konceptuálním umění. 

  www.olmuart.cz

 • Galerie výtvarného umění v Ostravě

  Galerie výtvarného umění v Ostravě

  Předplatitelé mají nárok na slevu ze vstupného na výstavy. Až do 26.3. si můžete prohlédnout výstavu Narušená imaginace, sestavenou z děl ze soukromé sbírky Roberta Runtáka. 

  www.gvuo.cz

   

 • Oblastní galerie Liberec

  Oblastní galerie Liberec

  Pro předplatitele Art+Antiques platí snížené vstupné na výstavy i do stálé expozice. Aktuálně je možné v liberecké galerii navštívit například monografickou výstavu finalistky Ceny Jindřicha Chalupeckého Anny Hulačové, výstavu dětskýc ilustrací Nespatříte hada a nebo výstavu skvělého malíře 19. století Františka Tkadlíka.

  www.ogl.cz

 • Divadlo v Dlouhé

  Divadlo v Dlouhé

  Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení ARTcard v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

  www.divadlovdlouhe.cz

 • Městská divadla pražská

  Městská divadla pražská

  Nejnavštěvovanější činoherní divadlo v centru Prahy. Skvělé herecké výkony a široký repertoár zahrnující komorní dramata (Kdo se bojí Virginie Woolfové), klasické inscenace (Král Lear), literární adaptace (Želary) i výborné komedie (Listopad, Bedřich Smetana: The Greatest Hits). Pro držitele ARTcard nabízíme 10% slevu při nákupu vstupenek na pokladně divadla. Slevy se nesčítají.

  www.mestskadivadlaprazska.cz

 • Papelote diáře

  Papelote diáře

  Ve spolupráci papelote a portálu kulturissimo.cz vznikla již čtvrtá edice diáře zaměřeného na kulturu. Týdenní diář na rok 2017 přináší vedle tipů na kulturní akce, jež plní přiložený kulturní přehled a kulturní tahák s doporučeními redakce kulturissima, také dostatek prostoru na plány, seznamy a zážitky každého uživatele. Držitelé ARTcard mohou v papelote obchodě získat kulturní diář s 20% slevou.

  www.papelote.cz

 • Kniha Zlín

  Kniha Zlín

  Pro předplatitele, kteří milují literaturu, ať o umění či jiných literárních žánrů mohou díky ARTcard využít 20 % slevu na veškéré knihy  u nakladatelství světových autorů Kniha Zlín.

  www.knihazlin.cz

 • Jasansky Polak

  Jasansky Polak

  Za katalog zaplaťte polovinu

  Využijte speciální nabídku Moravské galerie v Brně a časopisu Art+Antiques a získejte katalog k výstavě Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka s 50% slevou. Za katalog zaplatíte místo původních 440 Kč pouze 220 Kč. Sleva platí po předložení průkazky předplatitele na pokladnách ve třech budovách MG v centru Brna (Pražákův palác, Husova 18 / Místodržitelský palác, Moravské nám. 1a / Uměleckoprůmyslové muzeum, Husova 14).

 • ArtMap

  ArtMap

  Internetové knihkupectví ArtMap je zaměřené na publikace z oblasti výtvarného umění, fotografie, designu, filmu a architektury. V naší nabídce naleznete i tituly, které vznikají v malých nákladech nebo jsou jinak výjimečné. Náš e-shop naleznete na adrese bookstore.artmap.cz. S ARTcard získáte 10% slevu.

  Více na www.artmap.cz

 • iUmeni.cz

  iUmeni.cz

  Portál iUmeni.cz propaguje současné umění. Na jednom místě jsou koncentrovány aktuální informace a nabídky umělců, galerií, aukčních síní, uměleckých škol, institucí, nakladatelů formou záznamů v katalogu, článků, recenzí, upoutávek a pozvánek na vernisáže nebo výstavy v kalendáři akcí atd. On-line prodejna publikací o umění a katalogů z výstav českých i zahraničních nakladatelů a galerií  nabízí přes 1000 vyjímečných titulů z oblasti umění, fotografie, architektury či designu. Pro předplatitele Art+Antiques poskytujeme slevu 10% z prodejních cen.

 • Výtvarný ateliér Malování a kreslení

  Výtvarný ateliér Malování a kreslení

  Výtvarný ateliér Malování kreslení nabízí předplatitelům časopisu SLEVU 10 % na první semestrální kurz a vstup na veškeré výstavy pořádané ateliérem ZDARMA!

  www.malovanikresleni.cz